Miniresultaten

PloegnaamS1S2S3SV
Mediaanscore:58/110120/230172/320163/853
08 Freddy Het Kalfje97203289853
27 Hup Mariette10020528852
03 Licht Aangeschoten Wild9920628576
20 Vier Zonder Stuurman9719527893
09 B.E.F.!100201272103
02 Fiasco88187257333
11 Villa Borghese71162234163
01 The Fellowship7416222883
06 Moeder Romain67144202146
24 De Struikrovers63140187362
18 Het Verdrag Van Baziel6012318467
19 Yoshiki58124181147
05 Brouwerij Van Pamel6413018075
14 Ier Neneurofen60128179286
07 Quincunx65138178199
28 Sabover52111172853
25 De Kaduke Dukaten60120166392
04 Omer, Oe Liever5211816678
21 Teamtje Van Damme39106155853
16 De Snelle Eddy's47104151175
23 De Babbelutten57106151383
17 Overstekend Wild4599146129
22 Niemand Thuis44107145637
31 Quiz Khalifa479813830
13 Quality And Maes369612879
29 De Laatste Zal De Eerste Zijn4083109146
26 Toernee General266499521
15 S.T.E.L.417593436
30 Garenmarkt + Cédric255086125
10 4 Pintjes En Een Zakje Chips266085305
12 Kwisthetbiebels245673394
Rx: Ronde x | Tx: Tafelronde x | Sx: Score na deel x | SV: Afwijking van schifting
Schermbreedte >= 1024 pixels? Bekijk de volledige resultaten.