Miniresultaten

PloegnaamS1S2S3SV
Mediaanscore:69/105130/225181/315N/A
02 Licht Aangeschoten Wild96209285136
10 Vier Zonder Stuurman97200277122
05 Freddy Het Kalfje88197268120
18 Harry Safari9019626792
30 Three Men In A Boat93195265130500
11 Saturday Night Fever9419426341
25 Kwistedadde911782518
07 Bedweters961892515
29 Bende Van De Bosklapper911722422835
14 Memorystick8117023320
03 B.E.F.!8016023356
06 The Fellowship801532162867
15 Edelrot7414019726
17 Dr. Pricksmith Goes Quiz7314718627
28 Zeven Op Tien62128181262
23 Quiz Khalifa6913017637
13 De Kaduke Dukaten6312816928
21 De Bourgeoisie57120167153
04 Fiasco65117160151
24 Team Brocje601111566889
27 Ier Neneurofen67118152N/A
01 Yoshiki65109149154
12 4XL64118149N/A
16 De Snelle Eddy's5210013740
26 Overstekend Wild5410113193
08 De Drie Kwisketiers5599129415
20 Wasbeerfrigo539812216
19 Voedeleute4580113159
09 Zwitserland4679113211
22 Amsterdamse Nachtegaal447310558
Rx: Ronde x | Tx: Tafelronde x | Sx: Score na deel x | SV: Afwijking van schifting
Schermbreedte >= 1024 pixels? Bekijk de volledige resultaten.