Miniresultaten

PloegnaamS1S2S3SV
Mediaanscore:88154202N/A
01 Alzheimer12223330881
10 Vier Zonder Stuurman117220297226
14 Hèt1132132891963
13 Licht Aangeschoten Wild12121028892
07 Freddy Het Kalfje107205276276
25 Stardust108208276224
06 Svarabhaktivocalen108197264206
16 Vuile Kletsers103194261264
02 The Fellowship103197258242
03 Les Têtes Brulées89187249236
24 Zooi Van Faraday!9517221856
22 Quiz & Flupke98171215184
09 Edelrot881542022
19 Villa Borghese791511931340
05 Yoshiki73130167344
26 De Oostkustleeuwkes681211599639
21 QQleQ's71115141147
08 Den Oranje Noend67107134138
12 Wasbeerfrigo50102121110
20 Ier Neneurofen539512086
11 Don Quizote49881081069
23 Lokaal Uitschot36811039639
18 Het Zwakke Geslacht4080101175
17 Het Sterke Geslacht2860862
15 Jajamaarneenee335773350
04 Oggy En De Ezels 000360
Rx: Ronde x | Tx: Tafelronde x | Sx: Score na deel x | SV: Afwijking van schifting
Schermbreedte >= 1024 pixels? Bekijk de volledige resultaten.